Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy internet może być dla nas niekorzystny?

21 czerwca 2022
89
Views

Kiedyś, kiedy tak właściwie nie było komputerów, telewizorów oraz internetu rozrywką dla ludzi było czytanie książek, kontakt z naturą i gry, jakie sami wymyślali. Dzisiaj w dobie pecetów i internetu większość osób szuka rozrywek naturalnie tam.

Co niektórym internet służy do istotnych celów, jak np. praca, czy wyszukiwanie znaczących informacji, tudzież wiele osób korzysta z internetu dla zabicia czasu – przetestuj prędkość speedtest. Grają w gry internetowe, obserwują filmy, skecze kabaretowe, wyszukują wiadomości na temat gwiazd oraz celebrytów, korzystają z portali społecznościowych, słuchają muzyki. Niewiele osób czyta dzisiaj książki w formie papierowej. Większość woli ściągnąć z internetu e-booki i w takiej odmianie czytać własną ulubioną książkę.

Tak samo jest z filmami. Coraz to znacznie więcej ludzi odchodzi od kupowania filmów na płytach, by pooglądać je w telewizorze za pomocą DVD. Wolą obserwować filmy w internecie. Nie tylko te bezpłatne. Co poniektórzy wykupują wyjątkowe pakiety, aby móc oglądać swój ulubiony serial bądź posiadać bezgraniczny dostęp do nowości kinowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wszystkie komentarze

Dodaj komentarz