Czy internet może być dla nas niekorzystny?

21 czerwca 2022
2
Views

Kiedyś, kiedy tak właściwie nie było komputerów, telewizorów oraz internetu rozrywką dla ludzi było czytanie książek, kontakt z naturą i gry, jakie sami wymyślali. Dzisiaj w dobie pecetów i internetu większość osób szuka rozrywek naturalnie tam.

Co niektórym internet służy do istotnych celów, jak np. praca, czy wyszukiwanie znaczących informacji, tudzież wiele osób korzysta z internetu dla zabicia czasu – przetestuj prędkość speedtest. Grają w gry internetowe, obserwują filmy, skecze kabaretowe, wyszukują wiadomości na temat gwiazd oraz celebrytów, korzystają z portali społecznościowych, słuchają muzyki. Niewiele osób czyta dzisiaj książki w formie papierowej. Większość woli ściągnąć z internetu e-booki i w takiej odmianie czytać własną ulubioną książkę.

Tak samo jest z filmami. Coraz to znacznie więcej ludzi odchodzi od kupowania filmów na płytach, by pooglądać je w telewizorze za pomocą DVD. Wolą obserwować filmy w internecie. Nie tylko te bezpłatne. Co poniektórzy wykupują wyjątkowe pakiety, aby móc oglądać swój ulubiony serial bądź posiadać bezgraniczny dostęp do nowości kinowych.

Kategoria:
Usługi

Dodaj komentarz