Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy niepełnosprawne osoby same mogą kierować autami

5 lutego 2024
20
Views

Urządzenia firmy Veigel to innowacyjne rozwiązania, jakie umożliwiają dostosowanie samochodu do indywidualnych potrzeb i wymagań osób mających ograniczenia ruchowe. Produkty te są projektowane z myślą o zagwarantowaniu maksymalnej niezależności i komfortu kierowcom, jakim trudności sprawia korzystanie z typowych pedałów hamulca i sprzęgła. Umożliwia to wygodne i bezpieczne kierowanie autami, co ma też przełożenie na dużą poprawę niezależności osób które mają ruchowe problemy. Pośród szerokiej oferty produktów tej firmy dużą popularnością cieszy cię ręczny gaz-hamulec, także znany jako RGH Veigel. To urządzenie pozwoli za pomocą rąk jednocześnie sterować hamulcem oraz gazem pojazdu, jest to realizowane w bardzo intuicyjny i prosty sposób.

Dzięki temu osoby kierujące zachowują pełną kontrolę nad pojazdem nawet przy pojawieniu się jakiś nietypowych sytuacji podczas jazdy. W ofercie firmy znajduje się parę modeli tego urządzenia, różniących się sterowaniem. W części z nich aby dodać gazu należy przekręcić dźwignię zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a w części trzeba ją pociągnąć. Poza tym niektóre z modeli wyposażone także mogą być w różne dodatkowe funkcje, na przykład takie jak sterowanie kierunkowskazami czy klaksonem. Firma podczas projektowania duży nacisk położyła na kwestie bezpieczeństwa. Dotyczy to przede wszystkim zapewnienia całkowitej kontroli nad pojazdem za pomocą zainstalowanego urządzenia, ale również ograniczenia ryzyka wiążącego się z uszkodzeniami ciała przy wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz