Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego kurtyny PCV to lepsze rozwiązanie niż klasyczne drzwi

29 stycznia 2024
18
Views

W różnych halach magazynowych czy produkcyjnych, lecz również i wielu budynkach firmowych stosowane są często różnego rodzaju drzwi czy bramy. Są one montowane one zarówno między poszczególnymi pomieszczeniami, ale także i na zewnątrz. Jeśli z tego typu miejsc korzystać się będzie wyłącznie raz na jakiś czas, to wówczas można je będzie spokojnie zamykać.

Całkowicie odmiennie sytuacja się przedstawia, kiedy przechodzić przez nie często będą pracownicy albo jeździć jakieś pojazdy, na przykład widłowe wózki. W takim przypadku otwieranie za każdym razem będzie nie tylko mało wygodne, lecz również i kosztowne pod względem czasu. Z kolei nie w każdym przypadku można zostawić drzwi otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Między miejscami po obu stronach mogą się bowiem pojawić różnice w temperaturze, jak też zapylenie, kurz czy trudniejsze warunki atmosferyczne.

W tego typu przypadkach pomyśleć jednak można o rozwiązaniu, jakie z powodzeniem stosowane jest od wielu lat w dużej ilości firm. Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Dzięki temu, że paski foliowe są różnej grubości i po zawieszeniu zachodzą na siebie, to oddzielają bardzo skutecznie pomieszczenia. Lecz jednocześnie naprawdę prosto można przez nie przejechać czy przejść, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnych kształtów. całkowita szerokość tego typu pasków może wynosić między kilka a kilkanaście centymetrów, a dostępne są one zarówno bezbarwne, najbardziej obecnie popularne, jak też w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz