Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Etyka marketingu i metody prowadzenia fanpage

12 sierpnia 2022
88
Views

Jedna z najpopularniejszych reklam, jaka jest w formie, jaką jest marketing internetowy to Baner, inaczej jedna z najstarszych form, jednakowoż w dalszym ciągu efektywna i wielokrotnie stosowana w sieci. Z reguły ten rodzaj reklamy jest umieszczany na witrynie czy także stronie WWW, zaś, kiedy możliwy buszujący po internecie użytkownik kliknie w banek zostaje skierowany do witryny, jaka jest reklamowana przez Baner.

Dziś objętość banera nie może przekroczyć 15kB. Innym elementem reklamy, jakim wyróżnia się marketing internetowy jest Box śródtekstowy, innymi słowy inaczej Baner graficzny, jaki umieszczany jest na wewnętrznej witrynie internetowej, w postaci wyśrodkowanej – wypróbuj strony www poznań.

Zazwyczaj wewnątrz reklamy graficznej znajduje się tekst, a jego cechą charakterystyczną jest wielka powierzchnia. Marketing internetowy posiada również buton, czyli niewielką reklamę graficzną, która znajduje się w witrynach tematycznych, i jest ona dziś najczęściej wyprzedawana formą reklamy internetowej. Ta forma jest cały czas prezentowana na domenie internetowej, dzięki czemu więcej osób może ją ujrzeć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz