Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak szybko i sprawnie zdobyć kredyt hipoteczny na remont domu?

22 czerwca 2022
92
Views

W ostatnich latach coraz trudniej jest uzyskać kredyt hipoteczny na zakup domu lub mieszkania, taka sytuacja jest zwłaszcza dostrzegalna od początku bieżącego roku, kiedy tak właściwie banki rozpoczęły wprowadzać w życie tak oznaczaną rekomendację S, zaleconą przez Komisje Nadzoru Finansowego.

Od czego wobec tego tak w rzeczy samej zależy, czy dany bank udzieli nam kredytu hipotecznego, jakie jeszcze atrybuty, poza czysto dochodowym, są w stanie posiadać tu znaczenie? Okazuje się, że niezmiernie ważnym kryterium jest wiek ludzi ubiegających się o kredyt hipoteczny – Kredyt dla firm. W ogólności łatwiej jest zdobyć wyższa sumę kredytu w młodszym wieku, w takim razie zaleca się nie czekać z decyzja kupna domu lub mieszkania, bo ma prawo okazać się, że jako 45 latkowie nie mamy już szansy na kredyt w takiej wielkości jak 30 latkowie, oczywiście przy tych samych dochodach rodziny.

Powstaje atrakcyjna sytuacja, kiedy okazuje się, że mąż i żona występujący o kredyt hipoteczny są w rozmaitym wieku i iż dzieli ich dość duża różnica wieku. W takich sytuacjach banki stosują różnorodną politykę przyznawania kredytu, zazwyczaj jest tak, iż brany jest po szczególną uwagę ten z małżonków, jaki jest starszy, jeśli gra toczy się o zdolność kredytową w relacji do wieku kredytobiorcy. Niektóre banki stosują jeszcze taki sposób, że liczą zdolność kredytowa każdego z małżonków oddzielnie, a później sumują obie zdolności, już z uwzględnieniem wieku.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz