Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Liposukcja i inne zabiegi dla urody – zobacz, co należałoby wybrać

24 sierpnia 2022
47
Views

Kiedyś każdy z nas próbował się odchudzać, jednakże nie u każdego było widać efekty. Lata ćwiczeń, są w stanie dać takie wyniki, jakie byśmy pragnęli, niemniej jednak w pewnych momentach jest tak że wynik niepożądany z jakim ludzie się spotykają to zwisająca skóra na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja naciągnięcia skóry, i usunięcie bezcelowej ilości. To jest dodatkowy zabieg chirurgi plastycznej, na jaką piszą się oczywiście takie osoby.

Mimo to nie jedynie, również do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to w pełni nieinwazyjna oraz bezpieczna metoda zamykania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu – więcej na stronie internetowej https://www.wrosinski.pl/. Zabieg wykonywany jest przy zastosowaniu urządzenia, jakie działa w oparciu wykorzystująca współbrzmienie fal dźwiękowych i fal ultradźwiękowych. Intensywne fale dźwiękowe emitowane przez głowicę o rosnącym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję oraz powodują szereg wartościowych zmian. Najistotniejsze rezultaty zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, poprawniejszy drenaż płynów.

Uzupełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki emitowane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, która powoduje rozpuszczenie rozbitych poprzednio tkanek tłuszczowych. Zabieg jest w pełni bezbolesny oraz nie potrzebuje hospitalizacji. Aby przyniósł oczekiwane rezultaty, tkanka tłuszczowa powinna posiadać grubość co najmniej 2 cm, skutkiem tego zabiegu nie wykonuje się na twarzy oraz szyi. W przypadku dużej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W efekcie skóra jest bardziej napięta, bez cellulitu i z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz