Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Najlepsze do kupienia

9 maja 2022
95
Views

Miotła elektryczna to duża zaleta dla tych, którzy chcą ułatwić sobie codzienne sprzątanie domu. Zwinny i nowoczesny, jest łatwo dostępny na rynku w różnych cenach, w tym model z możliwością ładowania. Nie zdziw się, jeśli znajdziesz w sklepach określenie „miotła próżniowa”. Miotła elektryczna również zbiera odpady, ale różni się od odkurzacza pionowego produktem z większym filtrem i większą ilością funkcji.

Następnie wyjaśnimy cechy każdego z nich. Jeśli chcesz wiedzieć, która miotła elektryczna jest najlepsza do Twojego domu, sprawdź przygotowaną przez nas listę dobrych modeli takich marek jak Karcher, Fogatti i Magic.

Miotła elektryczna a odkurzacz przenośny: jaka jest różnica?

Odkurzacz ręczny jest często nazywany miotłą elektryczną. Zamieszanie nie jest na nic, ponieważ oba urządzenia są podobne. Miotła elektryczna fizycznie przypomina zwykłą miotłę, ale ma odpylacz i można ją ładować. Niektóre modele mają nawet różne szczotki do dopasowania, co optymalizuje czyszczenie różnych środowisk.

Odkurzacz przenośny, mimo że ma kształt zbliżony do miotły elektrycznej, posiada akcesoria i funkcje, których miotła nie posiada. Na przykład odkurzacz Philco PH1100 (nazywany w niektórych sklepach miotłą elektryczną Philco) ma dwa zastosowania: jako odkurzacz ręczny lub pionowy. Dodatkowo wykorzystuje filtr HEPA oraz posiada zbiornik o pojemności 1 litra.

Kolejną atrakcją marki o dobrym ssaniu jest model Ciclone. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zapoznaj się z analizą karty katalogowej produktu . Możemy również wspomnieć o odkurzaczu Electrolux Ergofast ERG22. Bardzo przypomina tradycyjną miotłę elektryczną, ponieważ można ją ładować i jest również nazywana miotłą próżniową Electrolux. Mimo to Ergorápido ma większą moc i potrójny system filtracji.

Odkurzacz Mondial Turbo Cycle jest również znany jako miotła elektryczna. Podobnie jak wspomniany powyżej model Philco, może być używany zarówno przenośny, jak i pionowy, ale wymaga użycia filtra. Odkurzacz Turbo Cycle nadaje się do czyszczenia podłóg, tapicerki, a nawet klawiatur.

Co jest najlepsze?

Ale mimo wszystko, przy tak wielu dostępnych modelach, skąd wiesz, która jest najlepszą miotłą elektryczną na rynku? Wybraliśmy dobre opcje, które pomogą Ci wybrać. Znana z myjek wysokociśnieniowych niemiecka marka Karcher ma w swoim katalogu również modele mioteł elektrycznych. KB 5 to bardzo wszechstronna opcja, odpowiednia do praktycznie każdego środowiska. Zbiera i usuwa brud i zanieczyszczenia z zimnych podłóg, laminatu, twardego drewna, dywanów, niskich dywanów, a nawet trudno dostępnych zakamarków.

Ta ładowalna miotła elektryczna ma baterię litową, która wystarcza na 30 minut. Jest to model, który oferuje automatyczną aktywację po zgięciu rękojeści operacyjnej, ma podwójny przegub zapewniający większą elastyczność i wyjmowany zbiornik o pojemności 370 ml. Jest dostępny w wersjach 127V i 220V. Więcej na stronie internetowej https://ohme.pl/lifestyle/czynniki-wplywajace-na-cene-odkurzaczy-bezprzewodowych-philips/

Elektryczna miotła Magic Sweeper firmy Fogatti szybko i wydajnie zbiera śmieci i odpady za pomocą czterech obrotowych szczotek i ma aluminiową oraz odporną plastikową konstrukcję, co zapewnia większą trwałość. W przeciwieństwie do poprzedniego modelu nie nadaje się do stosowania na dywanikach i wykładzinach.

Cechą wyróżniającą ten produkt jest to, że oprócz tego, że można go ładować, nie wymaga użycia przewodów. Magic Sweeper ma nawet magnes, który mocuje podstawę do uchwytu, zajmując mniej miejsca podczas przechowywania. Należy pamiętać, że jest to model elektrycznej miotły 220 V.

Jeśli szukasz najlepszej elektrycznej miotły do ​​czyszczenia nie tylko podłogi, ale także ścian i innych trudnych zakamarków domu, postaw na ładowalną miotłę elektryczną Magic Spin Scrubber 3 w 1. Model posiada mocny silnik o 300 obrotach na minutę i towarzyszy mu trzy różne pędzle. Za pomocą tej elektrycznej miotły wyczyścisz płytki kuchenne i łazienkowe, kabiny prysznicowe, relingi i wiele innych.

Bateria jest ładowalna i wystarcza na około 60 minut. Ładowanie odbywa się za pomocą kabla USB i nie jest dostarczane z wtyczką. Model ma podwójne napięcie.

Aby zamknąć naszą listę, model ładowanej elektrycznej miotły Mágica Casa Cleaning to dobry wybór dla tych, którzy nie chcą tak dużo wydawać. Dostępna tylko w 110V (127V), miotła ma elastyczną podstawę i dotrze nawet do najciaśniejszych zakamarków Twojego domu. Jedną z jej wielkich różnic jest to, że ta miotła nie wymaga użycia drutów, co dodatkowo optymalizuje proces czyszczenia środowiska.-

Na mokro i na sucho

GT3000 to potężny odkurzacz o dużej pojemności: ma moc 1300 W i może odkurzać do 20 litrów wody. Do odpadów stałych używa jednorazowego worka do zbiórki. Wyróżnia się również dyszą nadmuchową, która pomaga w różnych codziennych zadaniach, filtrem chroniącym silnik oraz systemem By Pass, który zapobiega przegrzaniu i wydłuża żywotność odkurzacza.

Kolejną dobrą opcją na liście najlepszych obecnie dostępnych odkurzaczy do pracy na mokro i na sucho jest Wap GTW 20. Nadaje się również do użytku profesjonalnego i dla najcięższych gospodarstw domowych. Moc 1600W jest mocna i wytrzymuje czyszczenie w bardzo brudnych środowiskach bez przeciążania silnika. Całkowita pojemność zbiornika to 20 litrów, ale jego użyteczna pojemność jest podzielona na 11,7 litra na płyny i 15,6 litra na ciała stałe (w zmywalnym worku z tkaniny).

Jest wyposażony w nasadkę narożną i szczotkę, wąż o długości 1,5 m, dwa plastikowe przedłużacze, wielokrotną nasadkę do dywanów, dywaników i płytek oraz filtr piankowy. Dodatkowo posiada również dyszę dmuchawy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz