Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowoczesne zabiegi Icoone Laser pozwalające na szybkie pozbycie się cellulitu

31 sierpnia 2022
58
Views

Nowatorskie zabiegi Icoone Laser umożliwiające sprawne pozbywanie się cellulitu wykonywane są w Klinice Urody Mona Lisa. Z ich wykorzystaniem można wzorowo wymodelować figurę. Podciśnieniowy masaż ciała z wykorzystaniem specjalistycznych głowic jakie zawierają miniotwory umożliwia docieranie do także trudnodostępnych punktów na ciele.

Zassanie fałdów skórnych zalicza się do delikatnych, aczkolwiek jest bardzo precyzyjne. Z tego powodu głowice urządzenia mogą poradzić sobie już z bardzo wiotką skórą. Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej sprawdza się też w usuwaniu blizn i obrzęków. Używanie mobilnych głowic z energią światła LED oraz lasera wpływającego na tkankę tłuszczową wywołuje rezultat fotochemiczny w tkance. Tym samym, może dojść do przyspieszenia metabolizmu komórek, jak i do zredukowania cellulitu przez pomniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Tego typu zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozpad oraz usunięcie z ciała.

Rezultaty, jakich można oczekiwać to: poprawa prezencji i napięcia skóry, poprawa elastyczności tkanki skórnej, zeszczuplenie, zredukowanie cellulitu, polepszenie samopoczucia, zrelaksowanie, zredukowanie obrzęków oraz w wypadku kobiet po urodzeniu dziecka – powrót do dawnej sylwetki. Co ważne, ten zabieg może być wykonywany także w wypadku skóry z tendencją do pękających naczynek. Masaż z wykorzystaniem Icoone Laser może być też zrobiony u osób o dowolnym kolorze skóry. Idealne rezultaty można uzyskać po mniej więcej od 10 do piętnastu zabiegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz