Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Plusy domów kanadyjskich, które stawia marka HAUSm2

20 grudnia 2023
17
Views

Atuty domów szkieletowych, które buduje marka HAUSm2 są spore. Przede wszystkim domy te wybudowane są na bazie nowoczesnych technologii. W rezultacie nie ma niebezpieczeństwa, iż będą wadliwą budowlą. Następnie, istotne jest to, iż są to obiekty ekologiczne, gdyż o wiele więcej osób zwraca na to uwagę. Pozostałe osoby sugerują się także tym, że każdy taki dom jest budżetowy, z uwagi na zastosowane opcje konstrukcyjne. Dom modułowy jest tańszy w ogrzewaniu w opozycji do domów, które zbudowane są techniką tradycyjną, co jest następnym motywem który przekonuje do decydowania się na tego typu koncepcję.

Jest to rezultat tego, iż wykorzystane są w budowli niemałe pokłady materiałów izolacyjnych w ścianach oraz w dachu. Sporo inwestorów, którzy już zdecydowali się na wybudowanie domu z marką HAUSm2 docenia to, że są to obiekty wykonane na podstawie sprawdzonych technik a także surowców najwyższej wartości użytkowej. HAUSm2 od 2010 roku zajmuje się takimi realizacjami jak dom szkieletowy i posiada już w portfolio ponad 250 projektów. Każdy projekt firmowy może być dopasowany do potrzeb inwestora, co także motywuje do nawiązania relacji biznesowej. Dlatego firma posiada tak dużo poleceń na rynku, tym bardziej na terenie województwa śląskiego.

Największe atuty zaprojektowanych obiektów to: mocna baza z drzewa odporne na zaginanie o wartości 24 MPa, poszycie ścian zewnętrznych z płyty fermacell, stolarka okienna PVC 3 szybowa oraz zastosowane do jej zakładaniu taśmy wewnętrzne i zewnętrzne, ocieplenie w ścianie a także w dachu o łącznej grubości po trzydzieści centymetrów, elewacja wykańczana w tynkach, poszycie dachu ze stalowego pokrycia z ocynkowanych blach stalowych, system rynnowy PVC, folie wiatroizolacyjne a także stanowiące barierę dla pary wodnej, mające bardzo imponujące parametry, jak i instalacja wentylacyjna domu zrobiona z wykorzystaniem systemowych kominów albo kominków wentylacyjnych. Rozkład budynku oraz rozmiar konkretnych wnętrz przystosowane są do oczekiwań inwestorów.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz