Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Profesjonalna poradnia endokrynologiczna

11 maja 2022
104
Views

Profesjonalna poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi prosperująca w województwie warmińsko – mazurskim jest wybierana przez chorych, jacy mają świadomość tego, jak ważne jest zadbanie o własne zdrowie pod pieczą wykwalifikowanego specjalisty. Pracujący w tym gabinecie endokrynolog olsztyn profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski posiada także specjalizację w chorobach wewnętrznych i onkogenetyce. Posiada specjalizację w genetyce klinicznej, a więc poradzi sobie nawet z wyjątkowo trudnymi przypadkami medycznymi.

Zdobywał doświadczenie w prestiżowej klinice w USA, w jakiej badał dziedziczenie nowotworów. Odkrył wtedy gen odpowiadający za dziedziczenie raka tarczycy. Aktualnie kieruje on zespołem lekarzy i naukowców Zakładu Medycyny Genomowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego a także Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. Dlatego pacjenci, którzy zapisują się tu na rozmowę wiedzą, iż są pod pieczą eksperta, który podchodzi do swojej pracy profesjonalnie i jego diagnostyka okaże się trafna.

Sesje endokrynologiczne będą odbywały się też zdalnie, wobec czego na pomoc mogą oczekiwać pacjenci z całego kraju. Spotkania mogą dotyczyć takich problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Żeby umówić się na rozmowę z profesorem wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na stronie www.

Diagnoza i leczenie zaburzeń hormonalnych to specjalność podanej poradni, w jakiej ekspert stale się będzie doskonalić. Z tego względu jego gabinet ma wiele korzystnych rekomendacji i pacjenci będą ufać w metody kuracji, jakie są im oferowane w takim miejscu. Wystarczy przyglądać się rekomendacjom na witrynie internetowej, żeby się o tym przekonać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wszystkie komentarze

Dodaj komentarz