Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Użyteczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner

14 września 2022
87
Views

Użyteczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner to przezroczyste przegrody osłaniające otoczenie stanowiska spawalniczego przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania podczerwonego oraz ultrafioletowego, jakie jest emitowane przez łuk spawalniczy. Imponująca redukcja światła odbitego zwiększy poziom bezpieczeństwa spawacza i podnosi komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze ochraniają także przed promieniowaniem świetlnym takie osoby, które nie mają środków i ubrań spawalniczych, a przebywają blisko stanowiska spawalniczego. Proponowane przez producenta zasłony spawalnicze mają 2 krawędzie wzmocnione na górnej i dolnej części zasłony. Są one podwójnie składane oraz zespolone termicznie. Na górnej krawędzi wykonane są wzmocnione otwory, służące do zakładania zasłon na haczykach stalowych. Kupujący mają możliwość dobierać produkty z asortymentu bądź mają możliwość decydować się na zasłony wykonane na indywidualne zamówienie.

Produkty te wypełniają uzgodnienia normy PN – EN ISO 25980:2014. Ten rodzaj folii spawalniczej jest trwale oznaczony. Nie można takiego oznaczenia usuwać lub zmieniać. Oznakowanie składa się z numeru normy, nazwy wytwórcy, dystrybutora lub importera oraz daty wyprodukowania. W taki sposób oznakowana kotara spawalnicza ma gwarancję przydatności podczas spawania. Na stronie wytwórcy można znaleźć praktyczne wskazówki dotyczące montażu i sposobu zastosowania zasłon spawalniczych. Z tego względu rozsądnie jest się z tym zaznajomić.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz