Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zalety ściółki chłonnej dla gryzoni ze sklepu MOON DOG

3 stycznia 2023
68
Views

Walory ściółki chłonnej dla gryzoni ze sklepu MOON DOG są duże, wobec czego posiadacze tych pupili z chęcią kupią ten wyrób. Tym bardziej, że jest naturalny oraz nie wywołuje alergii. Podłoże to przeznaczone jest do klatek a także akwariów również dla królików. Wielkość pojedynczego kawałka ściółki dopasowana jest w taki sposób, żeby stała się optymalnie delikatna dla małych nóżek.

Taka ściółka dla gryzoni wykonana została z stuprocentowo naturalnego materiału, czyli z resztek po obróbce nasion lnu oraz włókna lnianego. Podczas produkcji ściółki nie używano szkodliwych substancji konserwujących. Ściółka taka była także kilkukrotnie pozbawiona pyłu, aby nie wywołać u gryzoni kłopotów po stronie układu oddechowego.

W absorpcyjną ściółkę wsiąkają wszystkie płyny, w związku z czym zwierzak w każdej sytuacji będzie mieć suchy grunt pod łapkami. Podłoże takie zniweluje także nieprzyjemne zapachy, czego można dowiedzieć się z charakterystyki umieszczonej pod adresem https://moondog.pl/pl/products/moon-dog-flora-odpylona-sciolka-lniana-dla-gryzoni-i-krolikow-30-l-1896.html?query_id=5 a także zaznajomić się równocześnie z opiniami osób, które już nabyły taki wyrób i go rekomendują. Kiedy zwierzę miało w przeszłości symptomy uczulenia lub w tej chwili się z nimi boryka, to wskazana ściółka jest dla niego faktycznie polecana. Ściółka zapakowana jest w proekologiczny, zrobiony z papieru pakunek, a nie w plastik, co jest jej następnym plusem. Dokładny sposób zastosowania wskazany jest na stronie www. Kupujący dowiedzą się również, co mogą robić z wykorzystanym już podłożem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz